bi de buradan bak !

Her şey, ekip arkadaşlarımla sosyal medyada birlikte vakit geçirebileceğimiz, süreci hep birlikte yöneterek eğlenebileceğimiz ve bunları da yaparken hobi olarak yapalım, hatırlayalım hatırlatalım, o zaman hayata “bi de buradan bak”alım diyerek başladı.

Gerçek hayattaki mesleğimde öğrendiğim, denediğim ve sonucuna ulaştığım tecrübelerim, “Okyanus” olarak tanımladığım internet ve sosyal medya business dünyasına olan ilgi ve hobim, ailem, arkadaş ve dostlarımın da destekleri ile, bir eser ortaya çıkartmak ve bunu geleceğe taşımak niyeti ile birleşti.

Çıktık bir yola, heves mi hedef mi acaba derken, emin olmak için kendime şunu sordum; En iyi bildiğin şey ne? , haliyle cevabım çok basit oldu, 15 yıllık hayatımın ta kendisi mesleğim : PR, Halkla İlişkiler..

Kişisel blogda ne paylaşılır? Tabi ki de en iyi bildiğin, üzerine yorum yapabildiğin konu ve konular diyerek, kararımın doğru karar olduğuna bir kere daha inandım.

Bir araştırma vardı aklımda kalan, etkilendiğim, ölme aşamasında olan hasta yatan kişiler üzerinde yapılan bir araştırma. Pişmanlık duyduğunuz bir şey var mı ? sorusuna, yüksek oranda verilen cevapları : “Yaptığım, yaşadığım hiç bir şey için pişman değilim ancak, yapamadıklarım için çok pişmanım” cevaplarının olduğu araştırma.

Başarıya ulaşalım veya ulaşmayalım, yaşamadım, denemedim dememek için yaşamak ve ölmek istiyorum. Yola çıktık bir kere, umuyorum ki her şey güzel olacak 🙂

Hadi, gerçek ve sosyal medya Halkla İlişkilerini, PR ve Dijital Ajans hizmetlerini bizim gözümüzden, bi de buradan bak’alım❕

aozssoy tarafından yayımlandı

Kim olduğumuzdan ziyade; düşüncelerimiz, hayallerimiz, hedeflerimiz, fikirlerimiz...

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s