Bibuba PR

KİM BU BİBUBA PR? 

ALIŞILMIŞIN DIŞINDA “YENİ NESİL” DİJİTAL PR AJANSIYIZ

Yeni dünya artık daha da dijital! Bu yüzden deneyimlerimizi de işin içine katıp yeni teknolojileri en önden takip ederek hem kendimizi hem de partnerlerimizi dijital dünyanın en iyileri yapmak için yola çıktık! 

İster online dünyaya daha yeni adımınızı atıyor olun isterseniz de işinizi daha da büyütmek için harekete geçin. BİBUBA PR olarak deneyimli ve dinamik kadromuzla dijital partneriniz olmaya hazırız! 

YANİ BİBUBA olarak;

  • Instagramda satış yapan Markalarla Ünlüleri buluşturan, sadece Markaların tanıtımı ve firma kârlılığı odaklı çalışan Influencer Pazarlama Ajansıdır. 
  • Ünlülere, fenomenlere, neredeyse her sektörde önde gelen üst düzey yöneticilere Satış&Pazarlama Stratejileri, Marka ve Reklam Yönetimi, Influencer Marketing Stratejileri ve Online İtibar Yönetimi konularında Danışmanlık sağlayan alışılmışın dışında, Türkiye’de bir örneği daha olmayan “Fikir ve Proje Sahibi” onaylı YENİ NESİL DİJİTAL PR Ajansıyız. 

NE YAPARIZ?  

Sizin ya da markanızın ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz PR PAKETLERİMİZ doğrultusunda size Yeni Nesil Online PR Danışmanlık Hizmetleri veririz. 

NASIL YAPARIZ?  

Sizi aktif şekilde dinler, ihtiyaçlarınızı belirleriz. 

Senaryolarınızı oluşturup size sunarız. 

Markanıza özel pazarlama stratejilerinizi belirleriz. 

Deneyimli ekibimizle reklamlarınıza hazırlanırız. 

Marka hikayenizi oluşturarak, sayfanıza özel grafik çalışmaları yaparız. 

Reklam operasyonlarımız sonrasında sizi analizlerimizle bilgilendiririz.

Tüm bunları yaparken; ÇOK YÖNLÜ ve SADECE MARKANIZA ÖZEL bir ekiple çalışmanın ayrıcalığınızı hissedersiniz!

NEDEN ALIŞILMIŞIN DIŞINDAYIZ, BAMBAŞKAYIZ? 

BU AYRICALIKLAR SADECE BİBUBA’DA VAR! 

SAYFANIZI YENİDEN YAPILANDIRIRIZ

Instagram sayfalarınızı sektör ve mesleğinize göre yeniden yapılandırır, yalnızca olması gereken içeriklerin sayfanızda yer alması için sizi yönlendiririz. 

TAKİPÇİ KİTLENİZİ BÜYÜTÜRÜZ

Hedef kitleniz doğrultusunda takipçi kitlenizi büyüterek marka itibarınızı ve güvenilirliğinizi sağlarız.

REKLAM HEDEF KİTLELERİNİZİ OPTİMİZE EDER, UYGUN İÇERİK ÜRETİRİZ

Sosyal medya hesaplarınızdaki reklam hedef kitlelerinizi optimize ederek, reklamlarınızı doğru hedef kitlelere ulaştırırız. Reklam görsellerinizi satış odaklı içeriklerle zenginleştirerek, sizi doğru müşterilerle etkileşime geçiririz.

SAYFA ETKİLEŞİMİNİ YÜKSEK TUTARIZ

Paylaşım yaptığınız görsellerin doğru kitleye ulaşmasını sağlayıp, etkileşim ve beğeni sayılarınızı yüksek tutarak bu çalışmaları uzun vadeye yayarız.

%100 DANIŞAN MEMNUNİYETİ VE PARA İADE GARANTİSİ VERİRİZ

Projelerini üstlendiğimiz tüm danışanlarımız için “%100 Memnuniyet Garantisi” veriyoruz. Verilecek hizmet vaatleri; mücbir sebepler dışında yerine getirilmediği takdirde para iadesi taahhüdümüzü anında gerçekleştiriyoruz. 

BİBUBA PR olarak, tüm çalışmalarımızı karşılıklı güven temeline dayandırırız. Danışanlarımızın memnuniyetini sağlamamız, kendi marka itibarımıza verdiğimiz değerden kaynaklanır. 

SİZE ÖZEL “INFLUENCER MARKETING” ÇALIŞMALARI YAPARIZ

Sizi ya da markanızı daha iyi tanıyabilmek ve stratejinizi doğru şekilde oluşturabilmek için; önce sizlerle mini toplantılar gerçekleştiririz. Tüm departmanlarımızın direktörleri ve proje ekiplerimizle bir araya gelerek; beklentileriniz, istekleriniz ve marka kimliğinize bağlı olarak stratejinizi çizer ve planlamalarınızı hazırlarız.  

İş birliği yaptığımız influencerla markanız özelinde stratejiniz ve online yolculuğunuzu belirleyerek doğru içerik oluşturup, marka etkileşimlerinizi maksimuma çıkartarak işinizi sizin için büyütürüz. Online marka itibarınızı yükselterek pazarlama çalışmalarınızı hedefe ulaştırırız.

Markanızı doğru zamanda, doğru platformlarda, marka kimliğinize en uygun olacak Influencer’lar ile birlikte konumlandırarak çalışmalarımızı size özel projelendiririz.

BİBUBA ÖZEL ETKİNLİKLERİ ve ETKİLEŞİM ORGANİZASYONLARI DÜZENLERİZ

Ajansımızın anlaşmalı olduğu ya da iş birliği içinde bulunduğu Influencer’lardan marka kimliğinize uygun olanların katılımıyla size özel projelendirmeler ve toplu etkinlikler yaparak etkileşimi maksimumda tutarız. 

Online ve offline mecralarda gerçekleştireceğiniz projeler için özel çalışmalar yaparak planlamalarınızı çalıştıktan sonra hayata geçiririz.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ SAĞLARIZ

BİBUBA PR Ajansı olarak, İş ortağı Danışanlarımıza 12 Ay boyunca, Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti sunarız.

İş Ortağı Danışanlarımız haricinde size sunduğumuz Kreatif Üyelik, Brands&Gift Üyeliği Paketlerimizde yer alan Ücretsiz Danışmanlık Hizmetlerimizden siz de yararlanabilirsiniz. 

Sadece markanız ve sizinle ilgilenen deneyimli ekiple markanız ve iş planınız ile ilgili sürekli iletişimde kalarak ücretsiz hizmetlerimizden faydalanırsınız. 

Blog Sayfamızda yer alan Halkla İlişkiler, PR ve Influencer Marketing konularındaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

@aozssoy

Markanıza Özel Teklif Alın!