Bibuba PR

BİBUBA PR İLE ÇALIŞMANIN AVANTAJLARI

Her markanın farklı bir reçeteye ihtiyacının olduğunu biliyoruz! Bu sebeple, tamamen markanıza özel hazırlanmış senaryo ve içerikler üzerinde çalışarak, satış & pazarlama stratejilerinize yön veriyoruz. 

Her marka için, daha iyisinin yapılabileceğine inanıyoruz. Eğer markamızın influencer tanıtımından önce sayfa yapılandırmasına ve kurumsal kimlik çalışmasına ihtiyacı varsa, düzeltilmesi gereken alana ilk müdahalemizi yapıyoruz. Süreci sıfırdan başlatarak, markanızı adım adım birlikte büyütüyoruz. 

Tüm bunların yanında, Infuencer destekli satış & pazarlama platformu olan BİBUBA GIFT ile markalarımıza komisyonsuz satış imkanı yaratıyoruz. Dijital dünyanın kapılarını, markanız için sonuna kadar aralıyoruz! 

MARKANIZ İÇİN HAZIRLANAN SENARYO VE İÇERİKLER

Henüz bizimle çalışmaya başlamamış olsanız dahi, ön görüşmemiz sonrasında sektör ve rakip analizlerimizle birlikte sosyal medya hesaplarınızı mercek altına alıyoruz. Dijital satış koçlarımız, danışmanlarımız ve direktörlerimizin katıldığı toplantılar sonucunda şahsınız ya da markanız için hazırladığımız kurguları önden sizlerle paylaşıyoruz.

Eğer bu aşamaya kadar geldiysek ve her şey istediğiniz gibi ilerliyorsa, markanızla iş birliği sözleşmemizi imzalıyoruz. Seçtiğiniz hizmet paketlerimize göre, hedef kitlenizle markanızı maksimum düzeyde etkileşime geçirmek için markanıza özel hazırladığımız senaryo ve içeriklerle süreci başlatıyoruz. 

Hangi hizmet paketimizi seçerseniz seçin, hem markanızın hem de kampanyanızın tanıtımlarını sözleşmemiz kapsamında belirlenen influencer’lar ile destekliyoruz. 

Hizmet Paketlerimiz

  • Eko Creative PR
  • Creative PR 
  • Influencer Marketing
  • Bibuba Gift 

MARKANIZA ÖZEL DANIŞMANLAR 

Markanıza bire bir destek veren danışmanlarımız, dijital satış koçlarımız ve kreatif direktörümüzle, aldığınız hizmet kapsamında kurulan online destek grubumuz aracılığıyla (ortak whatsapp grubu) 7/24 yanınızda yer alıyoruz. 

Gerçekleştireceğimiz operasyonlarla ilgili anlık olarak sizi bilgilendirmenin yanında, çalıştığımız tüm markalarımıza 12 Ay boyunca, “Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti”sunarak BİBUBA PR ayrıcalığıyaşatıyoruz. 

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK HİZMETİ 

Çalıştığımız tüm markalarımıza 12 Ay boyunca, “Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti”sunarak sektörde fark yaratıyoruz. Sunduğumuz “Ücretsiz Danışmanlık Hizmetleri” ile markanızın ihtiyacı olan bilgilere hemen ulaşmanıza, istediğiniz zaman soru sormanıza ve konu ile ilgili uzman kişilerden dönüş alarak süreçlerinizi hızlandırmanıza olanak sağlıyoruz. 

Siz de verdiğimiz “Ücretsiz DanışmanlıkHizmeti”ile siz de pazarlama bütçenizi optimize edebilir, zaman ve para kaybı yaşamadan tüm operasyonlarınızı etkin bir şekilde yönetebilirsiniz.

“Ücretsiz Danışmanlık”hizmetlerimizden yararlanabilmek için, BİBUBA PR olarak sunduğumuz EKO PRCREATIVE PRINFLUENCER MARKETINGya da BİBUBA GIFTpaketlerimizden birini seçerek iş birliğimizi başlatmanız yeterli! 

%100 MEMNUNİYET VE PARA İADE GARANTİSİ

Yeni nesil dijital PR ajansı olarak üstlendiğimiz projelerin tamamı için “%100 Memnuniyet ve Para İade Garantisi” veriyoruz. Yani, mücbir sebepler haricinde başarısızlıkla sonuçlanan projelerimizin olması durumunda, para iadenizi anında gerçekleştiriyoruz. 

Verdiğimiz tüm hizmetleri, sözleşme ile garanti altına almamızın yanında memnuniyet ve para iade garantisi vererek, sektördeki diğer ajanslardan ayrılıyoruz. 

YÜKSEK SAYFA ETKİLEŞİMLERİ

Markanıza özel hazırladığımız PR senaryoları ile birlikte doğru Influencer seçimi, ürün/hizmet senaryosu, instagram içerik üretimi ve reklam optimizasyonu gibi süreçleri en iyi şekilde yöneterek hem sayfa etkileşiminizi hem de organik takipçi sayınızı artırıyoruz.  

Hazırladığımız güçlü sloganların ve reklam görsellerinin, doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlayarak potansiyel müşterilerinizle etkileşiminizi yüksek tutarken, marka bilinirliğinize katkıda bulunuyoruz.

Blog Sayfamızda yer alan Halkla İlişkiler, PR ve Influencer Marketing konularındaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

@aozssoy